Верифицированный профиль
4
Года опыта
5
Месяцев на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
18
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
0
Последний визит на сайт
вчера

Продажа квартир (16)

  • STATUS
    60 300 $
    2 079 $/м²

    Евгения Коновальца ул., 207

    БЕЗ КОМИССИИ єВідновлення Опришивцы
    1 комната
    29 / 16 / 6 м²
    этаж 2 из 5
    5 дней назад
    Продаж 1-кімнатної квартири — вул. Коновальця, 207 (одразу біля Велмарту) • Поверх: 2/4 • Загальна площа: 29 м² • Житлова площа: 15,5 м² • Кухня: 6,3 м² • Опалення: індивідуальне газове У квартирі є газова плита та пральна машинка. Ціна: $60 300
    Риелтор
  • STATUS
    26 000 $
    867 $/м²

    набережная Василия Стефаника ул., 38

    БЕЗ КОМИССИИ Центр
    1 комната
    30 / 17 / 5 м²
    этаж 8 из 9
    1 мес. назад
    Пропозиція продажу 1 кімнатна квартира Набережна 38 Площа: 30м2 Площа кухні: 5м2 Житлова площа: 17м2 Опалення: центральне Поверх: 8/9 Цегляний будинок Будинок 90-х років Ціна: 26 000$
    Риелтор
  • STATUS
    72 500 $
    1 611 $/м²

    Горбачевского ул., 20

    1 комната
    45 / 20 / 12 м²
    этаж 10 из 10
    2024 год постройки
    1 мес. назад
    Пропозиція на продаж 1к квартира ЖК «Затишний» вул. Горбачевського 20 Поверх: 10/10 Площа: 45м2 Площа кухні: 24м2 Індивідуальне газове Ціна: 72 500$
    Риелтор
  • STATUS
    62 500 $
    947 $/м²

    Волчинецкая ул., 184

    БЕЗ КОМИССИИ Софиевка
    3 комнаты
    66 / 40 / 9 м²
    этаж 4 из 9
    1 мес. назад
    3к кв, вул. Вовчинецька, 184 4/9 Площа 66 м. кв., Житлова площа 40,1 м. кв., Кухні 9 м. кв., Індивідуальне опалення Цегляний будинок Квартира двостороння Дві лоджії Ціна 62500$
    Риелтор
  • STATUS
    85 500 $
    1 613 $/м²

    Волчинецкая ул., (Будинок)

    1 комната
    53 / 24 / 13 м²
    этаж 2 из 8
    2025 год постройки
    1 мес. назад
    1к квартира ЖК ПРИВОКЗАЛЬНИЙ ( біля квіткового ринку і вокзалу) Поверх 2/8 Площа 53м2 Індивідуальне електричне опалення Всюди тепла підлога, зонована. Два кондиціонери Дизайнерський ремонт Велика кухня студія з відпочинковою зоною і телевізором . Ціна 85500$
    Риелтор
  • STATUS
    80 000 $
    2 162 $/м²

    Высочана ул., 18 к40

    1 комната
    37 / 20 / 10 м²
    этаж 14 из 15
    1 мес. назад
    Пропозиція продажу 1к квартира в ЖК «Містечко Центральне» вул.С.Височана,18 Корпус 13 Поверх 14/15 Загальна площа — 37 м² Кухня — 10 м² Ванна — 3 м² Опалення індивідуальне газове + підігрів підлоги Квартира укомплектована технікою Whirlpool, встановлено посудомийну машину Indesit та кондиціонер. Документи до 3х років Ціна 80 000$
    Риелтор
  • STATUS
    64 000 $
    1 557 $/м²

    Волчинецкая ул., 223-А

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Софиевка
    ЖК U One
    1 комната
    41 / 20 / 14 м²
    этаж 11 из 13
    2024 год постройки
    1 мес. назад
    Пропозиція 1к ЖК U One Вул.Богдана Хмельницького 94 11/13 Загальна площа: 41,1 м2 Кухня : 13,8 м2 Дахова котельня Переуступка за покупцем З вікон відкривається гарний краєвид У квартирі тепла підлога, також встановлено кондиціонер на охолодження та підігрів Запущені усі комунікації, працює ліфт 64 000 $
    Риелтор
  • STATUS
    38 500 $
    963 $/м²

    Хриплинская ул., (Будинок 2)

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Майзли
    ЖК SKYGARDEN
    1 комната
    40 / 14 / 12 м²
    этаж 12 из 19
    1 мес. назад
    Пропоную 1к сирець ЖК Skygarden (Скайгарден). Бізнес-клас Хриплинська, 9 Секція 6 Поверх 12/19 Площа 40м2 Житлова 14 Кухня 11.5 +гардероб 2.9м2 Великий відкритий балкон 7м2 Квартира внутрішня Опалення автономне Закрита територія для авто та сторонніх Підземний ліфт з паркінгом Укриття - підземний паркінг Резервне живлення в усіх будинках 38500$
    Риелтор
  • STATUS
    32 500 $
    833 $/м²

    Черновола ул., (Будинок 2)

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Опришивцы ЖК Парковий маєток
    1 комната
    39 / 20 / 10 м²
    этаж 10 из 10
    2025 год постройки
    1 мес. назад
    Пропозиція продажу 1к квартира сирець ▫️ЖК Парковий Маєток ▫️10 з 10  поверх ▫️ 39 м2 площа ▫️здача кінець 2026 року Квартира дуже тепла і сонячна Ціна 32500$
    Риелтор
  • STATUS
    47 000 $
    1 526 $/м²

    Черновола ул., 98

    1 комната
    31 / 20 / 6 м²
    этаж 4 из 5
    1 мес. назад
    1кімнатна квартира Вулиця Вʼячеслава Чорновола 98 4/5 поверх Загальна площа: 30.8 м2 Жилова : 20м2 Кухня : 6 м2 Централізоване Ціна: 47 000 $
    Риелтор
  • STATUS
    108 000 $
    1 646 $/м²

    Слободская ул., 30

    3 комнаты
    66 / 30 / 10 м²
    этаж 6 из 7
    2015 год постройки
    1 мес. назад
    Пропозиція продажу 3к квартира ЖК “Калинова Слобода” Простора та затишна квартира у зданому та повністю обжитому будинку — ідеальний варіант для сім’ї, яка шукає готове житло без додаткових витрат. ▫️ Площа — 65,6 м² ▫️ Поверх — 6 з 8 ▫️ Індивідуальне газове опалення — комфорт та економія ▫️ Якісний ремонт, виконаний для себе ▫️ Квартира повністю укомплектована меблями та технікою — можна одразу заїжджати та жити Житловий комплекс із власною атмосферою: доглянута територія, багато зелені, дитячі та спортивні майданчики, зручна інфраструктура поруч. Ціна 108 000$
    Риелтор
  • STATUS
    43 000 $
    1 132 $/м²

    Ленкавского ул., 34 к4

    1 комната
    38 / 20 / 10 м²
    этаж 8 из 16
    2022 год постройки
    1 мес. назад
    Пропозиція 1к ЖК Manhattan Up 38 м2 секція B1 8/11 поверх Вигляд у внутрішній двір Переуступка 43 000$
    Риелтор
  • STATUS
    87 000 $
    2 023 $/м²

    Приозерна ул., 42

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Парк им. Тараса Шевченка ЖК Millennium (NDB)
    1 комната
    43 / 20 / 10 м²
    этаж 6 из 11
    2024 год постройки
    1 мес. назад
    Продаж 1-кімнатної квартири (перепланована в 1,5к) в ЖК Millenium вул. Приозерна, 25 6 поверх з 10 Площа: 43 м² (житлова 20 м², кухня 10 м²) Функціональне перепланування Гардеробна кімната Індивідуальне газове опалення Цегляний будинок Вид на мале озеро та у двір Квартира укомплектована технікою Whirlpool Кондиціонер (холод/тепло) Тепла підлога по всій квартирі, окрім спальні Вінілове підлогове покриття
    Риелтор
  • STATUS
    65 500 $
    1 359 $/м²

    Княгинин ул., (Будинок 9)

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Княгинин ЖК Жилой район Княгинин
    1 комната
    48 / 16 / 14 м²
    этаж 10 из 11
    1 мес. назад
    Продається 1-кімнатна квартира у ЖК «Княгинин», Івано-Франківськ • Поверх: 10/13 • Загальна площа: 48,2 м² • Кухня: 13,5 м² • Житлова кімната: 16 м² • Лоджії: 2 • Опалення: індивідуальне газове, підігрів підлоги • Тип угоди: переуступка • Ціна: 65 500$ Переваги: • Зручне розташування поруч із центром • ТЦ «Таврія», спортзал, кавʼярні, ресторани • На території: просторі дитячі майданчики • Прогулянкова набережна • Поруч садок і школа
    Риелтор
  • STATUS
    66 800 $
    1 856 $/м²

    Княгинин ул., (Будинок 2)

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Княгинин ЖК Жилой район Княгинин
    1 комната
    36 / 15 / 13 м²
    этаж 10 из 13
    2025 год постройки
    1 мес. назад
    1-кімнатна квартира в ЖК «Княгинин» — Центр Локація: ЖК «Княгинин» Адреса: вул. Княгинин, 44 Район: Центр Основні характеристики: • Площа загальна: 36 м² • Житлова площа: 15,2 м² • Кухня: 13,2 м² • Поверх: 10 з 13 • Секція: 17 • Опалення: індивідуальне газове Стан квартири: Квартира на стадії ремонту. Готовність — до середини березня. Після завершення ремонту квартира буде повністю укомплектована меблями та технікою: • посудомийна машина • духова шафа • мікрохвильова піч • холодильник • пральна машина • телевізор • кондиціонер Ціна: 66 800$
    Риелтор
  • STATUS
    53 400 $
    1 124 $/м²

    Степана Бандеры ул., (Будинок 3)

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Немецкая колония ЖК СКАНДИНАВИЯ
    1 комната
    48 / 16 / 13 м²
    этаж 6 из 10
    2026 год постройки
    2 мес. назад
    ЖК Скандинавія Ексклюзивна пропозиція 1-кімнатна квартира Площа: 47.5 м² Житлова: 15.65 м² Кухня: 12.8 м² Поверх: 6 з 10 Будинок цегляний Індивідуальне газове опалення 1 черга Здача в експлуатацію — грудень 2026 року Район Коновальця–Бандери Зміна ціни Вартість: 53 400 $
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?
Верификация Дія откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги: